Rife- Sanoplasma wspomaga leczenie wielu chorób wykorzystując wyładowania plazmowe w celu generowania impulsów magnetycznych. Nie wymaga do przenoszenia tych ipulsów elektrod trzymanych w dłoniach (gdzie generowane impulsy płyną tylko między zdródłami prądu) dlatego oddziaływanie generatora jest ogólnoustrojowe. Duża czystość i uporządkowanie generowanych impulsów a także brak zakłuceń zwiękaszają skuteczność i bezpieczeństwo terapii.

Metoda leczenia jest inspirowana osiągnięciami naukowca z końca lat dziewięćdziesiątych poprzedniego wieku dr Rife’a, który pracował nad zastosowaniem fal elektomagnetycznych w medycynie.

Specjalizujemy się w leczeniu boreliozy i koinfekcji odkleszczowych. Podstawowy program do leczenia boreliozy trwa około 60 minut. Koinfekcje w zależności od rodzaju zakażeń. Pomagamy pacjentom z innymi schorzeniami i tu prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 602 732 290) .

Posiadamy certyfikat zgodności z wytycznymi dla norm Dyrektywy Parlamentu Europejskiego.

W terapi mogą uczestniczyć jednocześnie tylko dwie osoby z tym samym schorzeniem gdyż zależy nam na komforcie uczestników. Dlatego też oferujemy dwa wygodne  podgrzewane fotele z masażem, zapewniamy napoje zimne i gorące. Dwa miejsca w pomieszczeniu do terapii zapewniają spokój i równomierne działanie lecznicze.

Zapraszamy – RIFE ENERGY.

zAPRASZAMY również:

Leczenie boreliozy metodą ILADS

Lek. med. Leszek Kwiatkowski

Specjalista chorób zakaźnych

Lekarz chorób dziecięcych

O mnie     Materiały     Kontakt

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska „VENA”

ul. Kościelna 9,

66-415 Kłodawa

Budynek Ośrodka Zdrowia

kwleszek@wp.pl

+ 48 602 732 290